Šatní skříně - šatní skříně s posuvnými dveřmi rss

Šatní skříně jsou nedílnou součástí každé ložnice. Všechny své svršky můžeme mít umístěné na jednom místě blízko k posteli a nemusíme tak v nočním úboru vycházet z místnosti. Šatní skříň by měla být dost vysoká, aby do ní bylo možné pověsit večerní šaty a zároveň by měla být vybavena několika přihrádkami na drobnější oblečení. Samotnou šatní skříň můžeme doplnit o komodu určenou na prádlo a doplňky

Při výběru šatní skříně se orientujeme podle několika základních faktů. Nejdříve nás zajímá prostor, který můžeme využít. Ložnice je často umísťována do jedné z nejmenších místností v domě, protože kromě spánku se zde příliš nepohybujeme. Bohužel tak vzniká problém s nedostatkem místa pro umístění rozměrné šatní skříně. Tato situace však není neřešitelná.

Skvělým způsobem, jak se vyrovnat s malým prostorem v ložnici, jsou šatní skříně s posuvnými dveřmi. Díky schopnosti otevírat dveře posunem do boku na místo běžného otevření do prostoru může být šatní skříň s posuvnými dveřmi umístěna blízko postele nebo hned vedle dveří.

Obsluha tohoto typu skříně je snadná, stejně jako jeho instalace. Nemusíte se trápit s nastavováním pantů, aby se dveře samy nezavíraly nebo nebyly pokřivené. Další výhodou skříně s posuvnými dveřmi je její nižší cena. Montáž kolejniček pro pojezd dveří je levnější a snazší než v případě pantů v běžně otvírané šatní skříni.

Šatní skříně s posuvnými dveřmi jsou moderní alternativou vybavení ložnice nábytkem s velkým úložným prostorem. Jedinečné možnosti designového řešení, které tento systém nabízí dávají vzniknout krásným a elegantním skříním, schopným svým vzezřením vytvořit ve vaší ložnici pocit útulnosti. Zároveň jsou tyto skříně praktickým doplňkem šetřícím místo a přitom nabízejícím obrovský úložný prostor.


Tato kategorie neobsahuje žádné články.